В день вашого весілля не заладилося з погодою, небо затягнуло хмарами і ллє дощ? Це не привід зневірятися. По-перше дощ в день весілля - це хороша прикмета, а по-друге можливість отримати незвичайні фотографії. Візьміть білий і чорний, або яку-небудь яскраву парасольку і сміливо вирушайте на весільну прогулянку. Представте як красиво ви виглядатимете удвох під великою парасолькою, наприклад в осінньому парку.
середа, 23 квітня 2014 р.
Аудиторії внз.
Ви познайомилися, навчаючись в одному інституті. Чом би не відправиться на весільну прогулянку туди? Звичайно ж, не усі Внз підійдуть для цієї ідеї, але старовинні будівлі з багаторічною історією - це те, що потрібно. Старі корпуси КПІ, червоний корпус університету ім. Шевченка, Могилянка мають не лише красиві фасади, але і у середині схожі на палаци. Мармурові сходи, ліпнина, довгі коридори, паркетні підлоги, багатоярусні ряди парт прекрасно виглядають на фотографіях.
Кінотеатр, театр, музей.
Будівлі абсолютно не асоціюються з весіллям. У цьому і уся привабливість. Окрім вже широко відомого серед наречених Музею води в Києві є безліч цікави хмісць. Наприклад, будинок меценатів Варвари і Богдана Ханенків з його не повторним інтер'єром. Чи бальні зали 19 столріччя що нещодавно відкрив для відвідувачів Шоколадний будинок. Ну а якщо Ви любителі етно, то для Вас підійде музей народної архітектури і побуту в Пірогово або в Переяслів-Хмельницькому. Ну а сучасній парі можна відправитися в кінотеатр, поїсти попкорн з кольорових паперових відерець, приміряти 3D окуляри або просто сидіти в обнімку на "місцях для поцілунків", в будь-кому випадки фото виглядатимуть ефектно і незвично.
Жвавий проспект і проїжджа частина.
У таких місцях можна зробити романтичні весільне фото а-ля закохані серед безликого натовпу перехожих або потоку машин. А можна розіграти якусь історію, наприклад, подорож автостопом або весілля байкеров. Яскравість і незвичність фотографіям надасть розмітка на асфальті, кольорові вивіски, вітрини і вогні фар авто.
Дах будинку.
Якщо Ви не боїтеся висоти, то це оригінальне рішення для весільної фотосесії. Підшукати відповіднемісце краще заздалегідь. Найголовніший критерій - цекрасивий вид з даху. Важливим буде також і легкий доступ до неї, навряд чи комусь сподобатися зламуватигорищні двері або дертися у весільних вбраннях похистких сходах. Ну і не варто забувати про свою безпеку.
Марк Сакро
Марк Сакро (Mark Sacro) — коммерческий, селебрити и фэшн-фотограф. Живет и работает в Лос-Анджелесе. Фотографии научился самостоятельно.
Кристин Муратон
Кристин Муратон (Christine Muraton) родилась в 1988 году во Франции. Изучала французскую литературу, но вскоре увлеклась фотографией. Снимает атмосферные и поэтичные сники. В настоящее время живет во Вьетнаме.

Бьорн Терринг
Бьорн Терринг (Bjorn Terring) родился в Стокгольме в 1979 году. Работает коммерческим и lifestyle фотографом. Снимал для Gant, H&M, Frank Dandy, Kia, Icon Magazine, King Magazine, White Guide/White Paper и многих других.
Леонардо Корредор
Леонардо Корредор (Leonardo Corredor) — эротический, рекламный и фэшн-фотограф. Родился в Арканзасе в 1989 году. Пел в группе, работал моделью пока не осознал, что его подлинной стратстью является фотография.
Дэвид Арки
Дэвид Арки (David Arky) — американский концептуальный и натюрмортный фотограф. Наиболее интересны его фотографии, снятые в техники рентгена. Живет в Бруклине с женой и двумя детьми.
вівторок, 22 квітня 2014 р.
Управління апаратом при зйомці
Сучасні автоматизовані фотокамери всі налаштування виконують автоматично або за програмами - "портрет", "пейзаж", "спорт", "вилка" та ін У фотоапаратах рівня вище початкового є можливість задавати багато параметрів вручну.
При виконанні фотозйомки без використання автоматичного управління фотографу необхідно налаштовувати наступні параметри:
Наводка на різкість - для забезпечення різкості зображення необхідних об'єктів та отримання глибини різко зображуваного простору, що відповідає поставленим завданням.
Експопару :
витримку затвора
діафрагму об'єктива.
Витримка - час, на який відкривається затвор, визначає кількість світла, що потрапляє на фотоплівку.
Класифікація за призначенням
Загального призначення
Фотоапарати загального призначення використовуються для художньої, репортажної та побутової фотозйомки, зйомок груп людей, портретної і пейзажної зйомки, фотополювання, зйомки спортивних змагань і т. п.
В якості первинного ознаки класифікації фотоапаратів загального призначення зазвичай використовують спосіб наведення на об'єкт зйомки, тобто тип вживаного видошукача, і спосіб наведення на різкість знімального об'єктива (значною мірою визначається типом видошукача).
З цієї точки зору, найбільше поширення мають терміни:
Дзеркальний фотоапарат
Далекомірний фотоапарат
Компактна камера
Решта класифікація дещо розходиться для плівкової і цифрової техніки, і тому розглянута окремо, в статтях Плівковий фотоапарат і Цифровий фотоапарат відповідно.
. Зі сфери реклами і маркетингу
Фотоапарати умовно діляться на аматорські і професійні, хоча чітку межу між ними провести складно.
Як правило, фотоапарати для професійної зйомки мають більш широкий діапазон налаштувань, доступних для ручного управління, більший механічний ресурс і діапазон умов експлуатації, передбачають використання широкого набору змінних об'єктивів і аксесуарів.
У міру розвитку електроніки аматорські (побутові) фотоапарати (в просторіччі - "мильниці"), навпаки, йдуть по шляху максимальної автоматизації процесів зйомки. Це спрощує фотографування для непідготовленого користувача і дозволяє в більшості випадків отримати достатньо якісні кадри, однак звужує творчі можливості для досвідченого фотографа і часто не дозволяє вести зйомку в нестандартних і складних умовах (низька освітленість, швидко переміщається об'єкт зйомки і т. п.)
Спеціалізована техніка У наукових і технічних цілях застосовуються спеціальні фотоапарати, що забезпечують вирішення особливих завдань - наприклад, фотоапарати для аерофотозйомки ( аерофотоапарата), космічних зйомок, астрос'емкі, макрозйомки, високошвидкісні камери, зйомки через спеціальні оптичні системи ( мікроскопи, ендоскопи), фотоапарати для зйомки за межами видимого спектру та ін
Існують також стереоскопічні фотоапарати, знімають одночасно два кадри через два об'єктива, розташованих на заданій відстані один від одного. При розгляданні таких парних знімків через стереоскоп можна побачити об'ємне зображення.
Пристрій фотоапарата
Основні деталі
У будь-якому фотоапараті є:
світлонепроникна камера, яка захищає світлочутливий матеріал від засвічення стороннім світлом в процесі зйомки;
світлочутливий матеріал ( фотопластинка, фотоплівка) або електронно-оптичний датчик з супутнім обладнанням;
об'єктив, що забезпечує проектування зображення на чутливий елемент;
затвор (його роль може виконувати кришка об'єктива, в найпростіших цифрових камерах затвор як окремий пристрій може бути відсутнім, його функції виконує електроніка);
Принцип роботи першого фотоапарату
Перетворення світлового потоку.
Світловий потік від об'єкта зйомки перетвориться знімальним об'єктивом в дійсне зображення на світлочутливої поверхні; регулюється по інтенсивності ( діафрагмою об'єктива) і часу впливу ( витримкою); Можливо, обробляється встановленими на його шляху світлофільтрами.
Фіксація світлового потоку.
В плівковому фотоапараті запам'ятовування зображення відбувається на фотоматеріали ( фотоплівці, фотопластинці і т. п.), який після зйомки проходить хімічну або фізичну обробку (прояв).
В цифровому фотоапараті зображення сприймається електронним датчиком - матрицею, отриманий з матриці сигнал піддається оцифрування, запам'ятовування відбувається в буферному ОЗУ і потім зберігається на якомусь носії, зазвичай знімному (в сучасних фотоапаратах в основному використовується флеш-пам'ять). У найпростіших або спеціалізованих камерах цифровий образ може відразу передаватися на комп'ютер.
Плівкова фотокамера

Під потужним натиском цифрової фототехніки традиційні плівкові фотоапарати , прослужили людині ні один десяток років , поступово відходять у минуле. З кожної випущеної моделлю цифрових фотокамер зростає їх функціональність і якість одержуваних знімків , в той час як плівкові фотоапарати , здається , вже досягли свого максимального межі в розвитку . Проте , і у плівкових фотоапаратів є свої достоїнства . Зокрема , можливість використання різних типів плівки і творчий підхід до процесу проявлення дозволяють розширити варіанти художніх рішень . Правда , істотно збільшується час на отримання одного знімка хорошої якості , та й витрати на покупку плівки , проявлення і друк будуть такі, що виявляться , зрештою , порівнянними з покупкою сучасного « цифровика ». Зате компактні плівкові фотоапарати гарні в похідних умовах , адже вони менш вимогливі до температурних умов зйомки і можуть працювати практично без батарейок або інших джерел живлення.
Професійний фотоапарат
Професійна робота фотографа включає в себе проведення модельних сесій в студії , репортажну зйомку , а також зйомку спортивних змагань , прес -конференцій та інших подій і об'єктів. Для виконання цих завдань фотографу потрібно необхідний інструментарій , тобто фототехніка найвищого класу для професійних цілей.
Ще на початку розвитку фототехніки створювалися професійні фотоапарати з новими функціями і можливостями , а на основі їх вже розроблялися дешевші аматорські камери для побутових і ділових завдань. Так з'явилося два окремих класу фототехніки , які було не складно відрізняти один від одного. З цього моменту в розумінні обивателя закріпилося те, що основні відмінності професійної фотокамери від аматорської полягають , перш за все , в її дорожнечі та отриманні більш високої якості зображення. Однак , зі стрімким розвитком цифрової фототехніки намітився істотний прогрес аматорських фотокамер , при цьому окремі аматорські моделі стали придатними навіть для професійної роботи. Також з'явився особливий клас напівпрофесійних фотоапаратів , який орієнтується на досвідчених фотографів і за своїми функціональними можливостями вже наблизилися до молодших камер професійного класу . Найбільш передові технологічні досягнення сьогодні досить швидко реалізуються в масових аматорських або напівпрофесійних фотоапаратах . В результаті , не надто досвідченому фотографу в даний час буває досить важко розібратися які фотокамери можна віднести до категорії професійних .
Ще на початку розвитку фототехніки створювалися професійні фотоапарати з новими функціями і можливостями , а на основі їх вже розроблялися дешевші аматорські камери для побутових і ділових завдань. Так з'явилося два окремих класу фототехніки , які було не складно відрізняти один від одного. З цього моменту в розумінні обивателя закріпилося те, що основні відмінності професійної фотокамери від аматорської полягають , перш за все , в її дорожнечі та отриманні більш високої якості зображення. Однак , зі стрімким розвитком цифрової фототехніки намітився істотний прогрес аматорських фотокамер , при цьому окремі аматорські моделі стали придатними навіть для професійної роботи. Також з'явився особливий клас напівпрофесійних фотоапаратів , який орієнтується на досвідчених фотографів і за своїми функціональними можливостями вже наблизилися до молодших камер професійного класу . Найбільш передові технологічні досягнення сьогодні досить швидко реалізуються в масових аматорських або напівпрофесійних фотоапаратах . В результаті , не надто досвідченому фотографу в даний час буває досить важко розібратися які фотокамери можна віднести до категорії професійних .
Напівпрофесійні фотокамери
Якщо ви хочете серйозно зайнятися мистецтвом фотографії , то радимо вам відразу не купувати дорогущую камеру , варто почати з Напівпрофі фотоапарата , так як з фотоапаратом для профі буде дуже складно розібратися , а в Напівпрофі фотоапараті , як правило , більш доступний інтерфейс і ціна. Ціна - це важлива відмінність , так як фотоапарат
Напівпрофі може коштувати від 400 доларів до 1 000 + , а от професійні аналоги можуть доходити і до значно перевищують сум .Часто до фотоапаратів Напівпрофі відносять дзеркальні фотоапарати або фотоапарати з цифровим видошукачем , але з більш просунутим функціоналом ніж у мильниць . Напівпрофі фотоапарат може бути як зі змінним об'єктивом так і без , обов'язково має бути присутня можливість налаштування значення діафрагми і витримки , а також більш гнучкі налаштування інших параметрів фотоапарата.
Фотоапарат мильниця
Переваги та недоліки фотоапарата мильниці . Безумовно , з якоїсь причини дзеркальні камери вважаються кращими . Як фотограф , я частіше за інших зустрічаю скептичний погляд і питання : «Ну і чим такий фотоапарат краще? » І адже потрібно дати переконливу відповідь , а то вирішать що не професіонал ? Але відповідь очевидна. У професійного фотоапарата зі змінними об'єктивами є ряд переваг . Змінні об'єктиви дозволяють вибирати правильний інструмент для конкретних умов. Можливість підключати зовнішній спалах або синхронізуватися із зовнішніми спалахами дозволяють працювати в студії або просто в умовах недостатньої освітленості. Великі фізичні розміри матриці позитивно позначаються на якості зображення. І , нарешті , найголовніше , дзеркальні камери мають можливість вручну змінювати параметри зйомки. Але з іншого боку , є незаперечні переваги фотоапарата мильниці . Недарма в англійській мові вони називаються point and shoot камери - направив і сфотографував . Не потрібно втрачати час на те , щоб оцінити обстановку , вибрати об'єктив , налаштування , дістати все обладнання , вибрати всі налаштування на фотоапараті і зробити кадр . Можна дістати з кишені мильницю і зробити кадр , щоб не упустити момент . Разом з тим , як було вже сказано , компактний фотоапарат завжди з собою.
Дзеркальний фотоапарат
Дзеркальний фотоапарат , фотоапарат , оснащений дзеркальним видошукачем , який може розташовуватися поза знімальним камери і мати власний об'єктив ( наприклад , фотоапарати " Любитель " , "Нева" , " Роллейфлекс " та ін) або встановлюватися безпосередньо в знімальній камері з наведенням через основний об'єктив ( "Зеніт" , "Салют" , "Київ- 10 " , " Екзакта " , "Практика" і т.п.). На схемі (див. рис. ) Показані різні фази утворення зображення під внутрішньокамерна дзеркальному видошукачі. Видошукачі сучасних З. ф. для швидкої і точної установки об'єктиву на різкість оснащують додатково клиновим фокусирующим пристроєм. У З. ф. з внутрікамерним видошукачем спостережуване зображення збігається із зображенням, яке утворюється на фотоплівці , т.к. обидва створюються одним об'єктивом. Ця особливість З. ф. дозволяє фотографу точно вибрати кордони кадру , встановити для вибраного об'єкту зйомки глибину зображуваного простору , оцінити освітленість об'єкту і т.д. З. ф. особливо зручні при роботі зі змінними об'єктивами , тому що дзеркальний видошукач виключає необхідність юстування фотоапарата при зміні об'єктивів . Див також Фотографічний апарат .
Розробка першого фотоапарату
Перший фотоапарат зробив французький фізик Жозеф Нісефор Ньєпс в 1816 році. Його фотоапарат називався "геліограф". У 1827 році він почав співпрацювати з Жаком Манде Дагерром, французьким художником, який після його смерті (у 1833 році) оголосив про створення апарату для отримання зображень на срібних пластинах - Даггеротіпа.
Підписатися на:
Дописи (Atom)